Förtroendevald   Margareta Ryding (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Bildningsutskottet Ersättare 2020-11-24 --
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-11-05 --
Gemensam nämnd inom vuxenutbildningen - Leksand och Rättvik Ersättare 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 07:12:35