Förtroendevald   Inger Eriksson (s) <<
Adress   Röjeråsen Hjortbacken 10 Bild saknas
Co Adress  
Postadress   795 95 VIKARBYN
Telefon bostad   0248-210 53
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-68 14 248
Fax  
E-post   inger.eriksson@rattvik.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Socialutskottet Ledamot 2019-01-04 --
Individnämnd Ledamot 2018-12-22 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-12-19 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-26 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 07:12:35