Förtroendevald   Jan Dahlquist (s) <<
Adress   Knihsgatan 14 E Bild saknas
Co Adress  
Postadress   795 31 RÄTTVIK
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-687 08 49
Fax  
E-post   jan.dahlquist@rattvik.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsens utvecklingsutskott Ledamot 2019-01-03 --
Brottsförebyggande rådet Ledamot 2019-01-01 --
Delaktighetsrådet Ledamot 2019-01-01 --
Rådet för ungdomsfrågor Ersättare 2019-01-01 --
Rättviks kommun Kommunhus AB Ledamot 2018-12-22 --
Rättviks Skoljordbruk AB Ledamot 2018-12-22 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-12-19 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-26 --
 
Uppdaterad 2020-02-18 07:10:23