Förtroendevald   Fredrik Ollén (m) <<
Adress   Ängsås Väg 18 Bild saknas
Co Adress  
Postadress   795 33 RÄTTVIK
Telefon bostad  
Telefon arbete   0248-70 600
Telefon mobil   072-245 04 36
Fax  
E-post   fredrik.ollen@rattvik.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Brottsförebyggande rådet Ordförande 2020-02-25 --
Krisledningsnämnden 1:e vice ordförande 2020-02-20 --
Socialutskottet Ordförande 2019-01-04 --
Delaktighetsrådet Ordförande 2019-01-01 --
Gemensam språktolknämnd i Dalarna Ledamot 2019-01-01 --
Ombud vid stämmor/möten kommunen ägare, delägare eller medlem Ersättare 2019-01-01 --
Rådet för ungdomsfrågor Ersättare 2019-01-01 --
Siljans Båttrafik Representant 2019-01-01 --
Utveckling i Dalarna Holding AB Suppleant 2019-01-01 --
Individnämnd Ordförande 2018-12-22 --
Nedansiljans samordningsförbund Ledamot 2018-12-22 --
Kommunstyrelsen 1:e vice ordförande 2018-12-19 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-26 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 07:12:35